Безкоштовні плагіни для Photoshop від Google

Google's Nik Collection

Популярна колекція плагінів Google’s Nik Software з 2016 року офіційно безкоштовна для користувачів Windows та MacOS. Не зважаючи на це, більшість сайтів з піратським програмним забезпеченням продовжують видавати різні кейгени та патчі (часто з вірусами у додаток). Не шукай собі проблем, натомість відвідай офіційну сторінку Nik Collection та качай найкраще від розробника. Окрім самих плагінів, тут є чимало навчальних відео та FAQ. Не варто ігнорувати інструкції, бо методом "тику і помилок" досягти якісних результатів буде значно важче.

До колекції входять такі плагіни:
Analog Efex Pro – інструмент для імітації плівкових ефектів. Згодиться усім, хто фанатіє від ретро.

Color Efex Pro – 55 пресетів для роботи з кольором. Не варто думати, що якийсь з пресетів одразу перетворить фото на шедевр, але це хороший і швидкий метод для формування початкової точки ретуші. Під час використання цього плагіну, обов'язково зверни увагу на роботу з control points. 
Silver Efex Pro – для тих, хто конвертує кольорові знимки в чорно-білі та усвідомлює, що швидка десатурація не розкриває увесь потенціал світлини.  

Viveza – плагін для кольорокорекції та роботи з експозицією. З появою Adobe Lightroom дещо втратив актуальність, однак він безкоштовний, тобто непогана альтернатива.

HDR Efex Pro – хороша утиліта для розширення динамічного діапазону світлини. Не забувай, що "кислотні" панорами — це погано, тож без фанатизму.

Sharpener Pro – допоможе в роботі з деталями та різкістю кадру.

Dfine – дуже актуальний плагін для власників фотоапаратів із кропнутими сенсорами. Допомагає забирати цифрові шуми, які виникають на високих значеннях ISO.

Більше інформації читайте на офіційній сторінці Nik Collection.

NB: Будь-які плагіни не працюватимуть ефективно, якщо не розібратися у тонкощах їх використання. Також варто пам'ятати, що головне завдання плагіна — пришвидчити роботу над фото, а не створювати його.  

1 коментар: