Про "FMS"

Привіт!
   
Дякую, що читаєш мій блог. Кожен свій пост намагаюся зробити цікавим і якісним, та все ж не буває нічого досконалого, тож, якщо виявиш якусь помилку — сміливо пиши у коментарях. Буду виправляти!
Цей блог є нічим іншим, ніж способом самоорганізації та комунікації. Думаю, він допоможе розібрати свої матеріали, якось їх систематизувати та поділитись з тими, кому їх треба.
   
Про інтелектуальну власність…
   
Переважна більшість матеріалів — авторські. Їх перепублікація (у будь-якій формі) без моєї згоди — порушення закону та плювок у свою карму (виняток — медіаконтент з ліцензією Creative Commons 4.0). Чесно зізнаюсь, я зацікавлений у тому, щоб матеріали цього ресурсу максимально поширювались, тож все, що треба — зв’яжись зі мною (тут, телефоном, через соцмережі) й отримаєш можливість їх використовувати з благородною метою. Йдемо в Європу — забудьмо, що в Інтернеті все можна “тирити”…
   
Також маю ідею познайомити тебе з роботами своїх найкращих учнів, друзів, колег — усі авторські права будуть збережені (дивись уважно на підписи контенту). Не дивуйся, якщо побачиш у моєму блозі статті, ілюстрації, переклади інших людей — це найменше, що я можу зробити для того, щоб відкрити світові їхні таланти.
   
Щодо відповідальності — я застосовую всі доступні мені ресурси для відслідковування власних матеріалів: чесним людям дякую, нахабам — судовий позов. Якщо раптом мої публікації без дозволу стануть основою чи частиною якогось сайту, статті, методички чи підручника — ну… спробуйте… Все, що я хочу — чесно та якісно робити свою справу.
   
Насамкінець…
   
Створення та наповнення цього блогу є власною ініціативою, яка не має жодної фінансової підтримки. У світі не буває нічого якісного безкоштовно, бо авторам треба за щось жити. Тому вибач мені за рекламу, але її показ є єдиним матеріальним стимулятором, який водночас вносить певні незручності для ресурсу…
   
Кожен репост чи підписка на блог і канал YouTube потенційно стимулює розвиватись. Якщо тобі не подобаються мої роботи — не поширюй… Це природний відбір: непотрібні ресурси мають зникнути, хороші — стати ще кращими.
   
Якщо ти дочитав цей текст до кінця — дякую! Тепер у нас не буде непорозумінь!
Роман Пазюк

Немає коментарів:

Дописати коментар